Producenci
Aeotec Multipurpose Sensor inteligentny dom - czujnik Bezprzewodowy ZigBee
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Paramtery pomiaru | wibracja Temperatura Door & window status |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android iOS |
| Maksymalny zasięg działania | 40 m |
| Technologie bezprzewodowe | ZigBee |
| Częstotliwość (MHz) | 2400 MHz |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2450 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 39 g |
| Wysokość produktu | 13,7 mm |
| Głębokość produktu | 51,9 mm |
| Szerokość produktu | 43,8 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
Gwarancja 24 miesiące