Producenci
Aeotec Smart Switch 7 inteligentny korek 2300 W Dom Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Najlepsze zastosowania | Dom |
| Moc | |
| Maksymalne natężenie prądu | 10 A |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Maksymalna moc wejściowa | 2300 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 56 g |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Wysokość produktu | 42 mm |
| Szerokość produktu | 42 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Technologie bezprzewodowe | Z-Wave |
| Częstotliwość | 868,4 MHz |
Gwarancja 24 miesiące