Producenci
Aeotec Z-Stick inteligentny dom - nadajnik Bezprzewodowy Ręczny Przewodowa
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalny zasięg działania | 200 m |
| Zapasowa bateria | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Programowalny | Tak |
| Model | Ręczny |
| Technologie bezprzewodowe | ZigBee |
| Częstotliwość (MHz) | 868.42 MHz |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Interfejs | Przewodowa |
| Moc | |
| Źródło zasilania | USB |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Napięcie pracy | 5,25 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 17 mm |
| Wysokość produktu | 8,5 mm |
| Waga produktu | 3,5 g |
| Szerokość produktu | 37 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 20 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 21,5 g |
| Głębokość opakowania | 65 mm |
| Szerokość opakowania | 50 mm |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikaty zgodności | CE Federalna Komisja Łączności (FCC) RCM |
Gwarancja 24 miesiące