Producenci
Aerocool Bionic v1 Midi-Tower, RGB, Tempered Glass - schwarz/weiß
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiały | SPCC Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX micro ATX Mini-ITX |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Boczne okno | Tak |
| Ilość zatok 2,5 " | 6 |
| Układ | Midi Tower |
| Model | PC |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 15,8 cm |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przycisk reset | Tak |
| Kolor podświetlenia | Niebieski Zielony Czerwony |
| Maksymalna długość kart graficznych | 29,7 cm |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Podświetlenie | Tak |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Grubość materiału | 0,5 mm |
| Szerokość produktu | 206 mm |
| Głębokość produktu | 372 mm |
| Wysokość produktu | 450 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" 2.5 |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wyjście audio | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm 120 |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 240 120 280 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 |
| Zasilanie | |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
| Zasilacz dołączony | Nie |