Producenci
Aerocool Cylon 4 Procesor Chlodnica/wentylator 12 cm Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Kolor podświetlenia | Zielony Czerwony Niebieski |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Ilość ciepłowodów | 4 |
| Materiały | Aluminium |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Moc | |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 145 W |
| Natężenie znamionowe | 0,6 A |
| Napięcie rozruchu | 5 V |
| Pobór mocy | 7,2 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 126,5 mm |
| Średnica ciepłowodów | 6 mm |
| Głębokość produktu | 76 mm |
| Wysokość produktu | 155 mm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Wydajność | |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 LGA 1151 (Socket H4) LGA 775 (Socket T) LGA 1150 (Socket H3) Gniazdo AM2 Socket AM1 Gniazdo AM3 LGA 2066 Socket AM3+ LGA 1155 (Socket H2) LGA 1156 (Socket H) LGA 2011 (Socket R) Gniazdo AM2+ |
| Prędkość obrotowa (max) | 1800 RPM |
| Model | Chlodnica/wentylator |
| Typ łożyska | Hydrauliczny |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 14 dB |
| Minimalne ciśnienie powietrza | 0,72 mmH2O |
| Minimalny przepływ powietrza | 26,1 ft³/min |
| Maksymalny przepływ powietrza | 52,5 ft³/min |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,21 mmH2O |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 60000 h |
| Prędkość obrotowa (min) | 800 RPM |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 26 dB |
Gwarancja 24 miesiące