Producenci
Aerocool Integrator Gold 1000W moduł zasilaczy 20+4 pin ATX ATX Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Moc | |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe Przepięcia i prąd rozruchowy Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem Ochrona przez zbyt wysokim napięciem Nadprądowe Krótkie spięcie Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Łączna moc | 1000 W |
| Wydajność | 92% |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 83 A |
| Łączna moc (+3.3 V) | 130 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47 - 63 Hz |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Współczynnik mocy | 0,9 |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Łączna moc (+12 V) | 996 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Liczba szyn +12 V | 1 |
| Łączna moc (+5 V) | 130 W |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Prąd wejściowy | 13 - 6.5 A |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Wydajność | |
| Wersja ATX | 3.0 |
| Przeznaczenie | PC |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | PCIe, Procesor, Peripheral (Molex), SATA |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | CE RoHS |
| Porty i interfejsy | |
| Długość kabla zasilającego SATA | 950 mm 650 500 mm 800 mm |
| Złącze P4 CPU (4-pin) | 2 |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 650 500 mm 800 950 mm |
| Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) | Tak |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 4 |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 4 |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Ilość złączy zasilających SATA | 8 |
| Długość kabla płyty głównej | 55 cm |
Gwarancja 24 miesiące