Producenci
Aerocool Prism ARGB Midi-Tower, szkło hartowane - czarne
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Lokalizacja oświetlenia | Tylne Przednie |
| Model | PC |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba slotów rozszerzeń | 9 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX Mini-ITX ATX |
| Układ | Midi Tower |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Materiały | ABS SPCC |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Maksymalna długość kart graficznych | 34,6 cm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16,4 cm |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 477 mm |
| Szerokość produktu | 216,7 mm |
| Grubość materiału | 0,5 mm |
| Głębokość produktu | 403 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wejście audio | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wyjście audio | Tak |
| Chłodzenie | |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240 120 280 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm 120 |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 3x 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm 120 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 280 120 360 240 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |