Producenci
Aerocool Shard Midi Tower Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Diody LED | Status |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | SPCC Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Przycisk reset | Tak |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Lokalizacja oświetlenia | Przednie |
| Podświetlenie | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 15,5 cm |
| Boczne okno | Tak |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX micro ATX Mini-ITX |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Wydajność chłodzenia płynem | 2 |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Maksymalna długość kart graficznych | 35,5 cm |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 423,5 mm |
| Szerokość produktu | 194 mm |
| Wysokość produktu | 444 mm |
| Waga produktu | 3,37 kg |
| Grubość materiału | 0,5 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 234 mm |
| Wysokość opakowania | 463 mm |
| Głębokość opakowania | 486 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 3.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 240 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Typ chłodnicy przedniej | Podwójny radiator |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Chłodzenie | Tak |
| Zasilanie | |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
| Zasilacz dołączony | Nie |
Gwarancja 24 miesiące