Producenci
Agregat prądotwórczy benzyna 6,5KW AVR 230V DAEWOO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Koła transportowe | Nie |
| Kolor produktu | Czarny Pomarańczowy |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 84,4 kg |
| Wydajność | |
| Napięcie znamionowe | 380 V |
| Pojemność baku na benzynę | 30 l |
| Natężenie znamionowe | 16 A |
| Moc znamionowa | 6000 W |
| Poziom mocy dźwięku | 95 dB |
| Objętość skokowa | 420 cm³ |
| Moc silnika | 15 HP |
| Liczba żyłek | 4 |
| Częstotliwość znamionowa | 50 Hz |
| Układ zapłonowy | Ręczny/Elektroniczny |
| Rodzaj paliwa | Benzynowy |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używaj agregatu w dobrze wentylowanym miejscu. Nie wyrzucaj urządzenia do zwykłego śmietnika; skontaktuj się z lokalnym punktem utylizacji. Przechowuj urządzenie z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące