Producenci
Agregat prądotwórczy inwertorowy 1,8kW,230V
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Parametry wyświetlania | Woltaż, częstotliwość, licznik motogodzin |
| Uchwyt | Tak |
| Rodzaj wtyczki | Schuko |
| Wbudowany wyświetlacz | LED |
| Uruchomienie | Ręcznie |
| Ilość portów USB | 2 |
| Rodzaj silnika | 1-cylindrowy benzynowy, 4-suwowy, chłodzony powietrzem |
| Ilość gniazd | 1 |
| Model silnika | KS 100i |
| Możliwość równoległego połączenia generatorów | Tak |
| Koła transportowe | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 460 mm |
| Szerokość produktu | 550 mm |
| Waga produktu | 19 kg |
| Głębokość produktu | 285 mm |
| Wydajność | |
| Napięcie | 230 V |
| Moc maksymalna | 2000 W |
| Poziom hałasu | 62/87 dB |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Moc wyjściowa | 2,5 KM |
| Pojemność zbiornika oleju | 0,4 l |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Pojemność silnika benzynowego (max) | 79,7 cm³ |
| Maksymalny prąd AC | 8,7 A |
| Stopień ochrony IP | IP23M |
| Moc nominalna | 1800 W |
| Pojemność zbiornika paliwa | 5 l |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy