Producenci
AiO Acer DQ.BJFAA.002 i3-1215U/23.8" FHD/8GB/SSD 512GB/Win 11
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i3 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i3 |
| Cache procesora | 10 MB |
| Model procesora | i3-1215U |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,4 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Gniazda pamięci | 2 |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 540,4 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,6 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 405,2 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 37,3 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 540,4 mm |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Tak |
| Wydajność | |
| Typ produktu | All-in-One PC |
| Cechy szczególne procesora | |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Wyświetlacz | |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Kamera | |
| Typ prywatności | Przykrywka |
| Kamera prywatności | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
Gwarancja 24 miesiące