Producenci
Air Board M Solid Plus NF
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 4,8 kg |
| Wysokość (max.) | 100 cm |
| Wysokość (min) | 75 cm |
| Rozmiar deski (S x G) | 120 x 38 mm |
| Wydajność | |
| Model | Pełnowymiarowa deska do prasowania |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski Biały |
| Koła transportowe | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Uchwyt na żelazko | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące