Producenci
AirTurn DUO 500 - Kontroler Bluetooth (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Materiały | Polimer |
| Bluetooth | Tak |
| Typ produktu | Sterownik nożny |
| Konstrukcja | |
| Przełącznik nożny | 2 |
| Liczba złączy Jack 3,5 mm | 2 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Waga produktu | 250 g |
| Głębokość produktu | 102 mm |
| Szerokość produktu | 178 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj urządzenie z dala od źródeł ciepła i ognia. Nie otwieraj obudowy; grozi to porażeniem prądem. Unikaj kontaktu z cieczami, aby nie uszkodzić urządzenia. |
| Zasilanie | |
| Napięcie zasilania | 5 V |
| Rodzaj zasilania | Bateria, DC |
| Czas pracy baterii | 250 godzin |
Gwarancja 3 miesiące