Producenci
Airfry - blacha do frytek/mrożonek ELECTROLUX E9OOAF00
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Pokrywka dołączona | Nie |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Uchwyt(y) | Nie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Szerokość produktu | 465 mm |
| Waga produktu | 630 g |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące