Producenci
Airfryer beztłuszczowy / frytownica na gorące powietrze Łucznik AF-2017 (1300W)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Regulacja temperatury | Tak |
| Temperatura (maks) | 200 °C |
| Pojemność zbiornika | 2,6 l |
| Kolor produktu | Czarny |
| Temperatura (min) | 80 °C |
| Typ konstrukcji | Pojedyńczy |
| Umiejscowienie urządzenia | Autonomiczne |
| Typ kontroli | Pokrętło |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1400 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,4 kg |
| Wydajność | |
| Typ produktu | Frytkownica na gorące powietrze |
| Zawartość opakowania | |
| Książka z przepisami | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie dotykać gorących powierzchni. Chronić przed dziećmi. Urządzenie przeznaczone wyłącznie do użytku wewnętrznego. |
Gwarancja 24 miesiące