Producenci
Airpress HL 150-24 sprężarka 1100 W 150 l/min Prąd przemienny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Cechy | |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Nie wymaga konserwacji — nie trzeba smarować | Nie |
| Liczba cylindrów | 1 |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Koła transportowe | Tak |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Ilość silników | 1 |
| Kolor produktu | Czarny Niebieski |
| Moc | |
| Moc silnika | 1,5 hp 1100 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 255 mm |
| Głębokość produktu | 580 mm |
| Wysokość produktu | 580 mm |
| Waga produktu | 25 kg |
| Wydajność | |
| Pojemność zbiornika powietrza | 24 l |
| Maksymalne ciśnienie | 8 bar |
| Wydajność | 150 l/min |
| Maksymalny przepływ powietrza | 120 l/min |
| Prędkość motora pompy (maksymalna) | 2850 RPM |
| Gwint | 1/4" |
| Poziom hałasu | 93 dB |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Trzymaj z dala od dzieci. Nie wolno używać w zamkniętych pomieszczeniach bez odpowiedniej wentylacji. Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. |
Gwarancja 24 miesiące