Producenci
Airpress HL 360-50 sprężarka 1800 W 288 l/min Prąd przemienny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | CE cTUVus |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Cechy | |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Nie wymaga konserwacji — nie trzeba smarować | Nie |
| Kolor produktu | Czarny Niebieski |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Ilość silników | 1 |
| Liczba cylindrów | 1 |
| Koła transportowe | Tak |
| Moc | |
| Moc silnika | 1800 W 2,5 hp |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 35 kg |
| Głębokość produktu | 480 mm |
| Wysokość produktu | 1050 mm |
| Szerokość produktu | 410 mm |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu | 97 dB |
| Pojemność zbiornika powietrza | 50 l |
| Prędkość motora pompy (maksymalna) | 2850 RPM |
| Wydajność | 288 l/min |
| Maksymalne ciśnienie | 8 bar |
| Maksymalny przepływ powietrza | 231 l/min |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie dziurawić ani nie palić, nawet po zużyciu. Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. Trzymaj z dala od dzieci. Nie wolno używać w zamkniętych pomieszczeniach bez odpowiedniej wentylacji. Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne GHS07: Substancje drażniące GHS04: Gazy pod ciśnieniem GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Gwarancja 24 miesiące