Producenci
Airpress HL 425-100V sprężarka 2200 W 392 l/min Prąd przemienny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Cechy | |
| Ilość silników | 1 |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Nie wymaga konserwacji — nie trzeba smarować | Nie |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Koła transportowe | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski Czarny |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc silnika | 3 hp 2200 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 430 mm |
| Wysokość produktu | 830 mm |
| Głębokość produktu | 1090 mm |
| Waga produktu | 57 kg |
| Wydajność | |
| Pojemność zbiornika powietrza | 100 l |
| Maksymalny przepływ powietrza | 260 l/min |
| Prędkość motora pompy (maksymalna) | 2850 RPM |
| Maksymalne ciśnienie | 8 bar |
| Gwint | 1/4" |
| Wydajność | 392 l/min |
| Poziom hałasu | 94 dB |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Trzymaj z dala od dzieci. Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. Nie wolno używać w zamkniętych pomieszczeniach bez odpowiedniej wentylacji. |
Gwarancja 24 miesiące