Producenci
Akasa A-ITC042-M1B system chłodzenia komputerów Procesor Radiator Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Aluminium |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 154,6 mm |
| Wysokość produktu | 34,2 mm |
| Szerokość produktu | 200,4 mm |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Model | Radiator |
| Pozostałe funkcje | |
| Ilość portów USB | 2 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów. Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu. |
Gwarancja 24 miesiące