Producenci
Akasa AK-CC7122BP01 system chłodzenia komputerów Procesor Chłodnica/wentylator 7,5 cm Aluminium, Niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiały | Aluminium |
| Kolor produktu | Niebieski Aluminiowy |
| Moc | |
| Natężenie znamionowe | 0,19 A |
| Napięcie | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 85,2 mm |
| Szerokość produktu | 87,2 mm |
| Waga produktu | 152,8 g |
| Głębokość produktu | 26 mm |
| Wydajność | |
| Prędkość obrotowa (max) | 3000 RPM |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 30,75 dB |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,81 mmH2O |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Model | Chlodnica/wentylator |
| Prędkość obrotowa (min) | 600 RPM |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1156 (Socket H) |
| Maksymalny przepływ powietrza | 23,45 ft3/min |
| Procesor | Intel® Core™ i3 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Średnica czaszy wentylatora | 7,5 cm |
Gwarancja 24 miesiące