Producenci
Akasa AK-CC7406BP01 system chłodzenia komputerów Procesor Chłodnica powietrza 7,5 cm Czarny, Niebieski 1 szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Konstrukcja | |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Kolor produktu | Niebieski Czarny |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Materiały | Miedź |
| Materiał statecznika | Aluminium |
| Moc | |
| Prąd wentylatora | 0,48 A |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Natężenie wentylatora | 12 V |
| Natężenie znamionowe | 0,48 A |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 95 W |
| Napięcie | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 77 x 75 x 15 mm |
| Grubość wentylatora | 1,5 cm |
| Waga produktu | 425,7 g |
| Wysokość produktu | 28,3 mm |
| Szerokość produktu | 88 mm |
| Głębokość produktu | 87 mm |
| Wydajność | |
| Średni czas wytrzymałości wentylatorów (MTTF) | 80000 h |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 5500 RPM |
| Ciśnienie statyczne wentylatora | 28,4 mmH2O |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 18 dB |
| Minimalna prędkość wentylatora | 1200 RPM |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 LGA 1200 (Socket H5) LGA 1155 (Socket H2) LGA 1156 (Socket H) LGA 1151 (Socket H4) LGA 1150 (Socket H3) LGA 1851 |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Prędkość obrotowa (min) | 1200 RPM |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 28,04 mmH2O |
| Model | Chłodnica powietrza |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 52 dB |
| Średnica czaszy wentylatora | 7,5 cm |
| Typ łożyska | Łożysko hydrodynamiczne (HDB) |
| Maksymalny przepływ powietrza | 10,75 ft3/min |
| Prędkość obrotowa (max) | 5500 RPM |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Wspornik(i) CPU | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Przewody | 4-pin |
Gwarancja 24 miesiące