Producenci
Akasa AK-ENU3M2-07 obudowa do dysków twardych Obudowa SSD Aluminium M.2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ produktu | Obudowa SSD |
| Materiały | Aluminium |
| Kolor produktu | Aluminiowy |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 15 mm |
| Szerokość produktu | 46 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Windows 8.1 Windows 8 Windows 10 |
| Wydajność | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Obsługa UASP | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | 20 Gbit/s |
| Zawartość opakowania | |
| Etui podróżne | Tak |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane długości dysku | 80 mm 30 60 42 |
| Rodzaje zainstalowanych dysków | SSD |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | M.2 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | PCI Express |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Połączenie USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera komponenty elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika. Nie otwierać obudowy dysku ani nie próbować samodzielnie naprawiać. Należy unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
Gwarancja 24 miesiące