Producenci
Akasa AK-MPD-05BK podkładka pod mysz Podkładka dla graczy Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Szerokość produktu | 800 mm |
| Grubość | 3 mm |
| Wydajność | |
| Podkładka dla graczy | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Podkładka antypoślizgowa | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Guma |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
Gwarancja 24 miesiące