Producenci
Akasa AK-PD080-02MEU adapter zasilający/ inwentor Wewnętrzna 84 W Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wydajność | 85% |
| Napięcie | 100-240 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Prąd wyjściowy | 7 A |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Moc rzeczywista | 84 W |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wydajność | |
| Złącze(a) | 11mm / 5.5mm / 2.5mm |
Gwarancja 24 miesiące