Producenci
Akasa ALUCIA H4i Procesor Chłodnica powietrza 9,2 cm Czarny 1 szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość ciepłowodów | 4 |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Materiały | Aluminium Miedź |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Tworzywo płyta podstawy | Miedź |
| Materiał statecznika | Aluminium |
| Moc | |
| Natężenie znamionowe | 0,28 A |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Napięcie | 12 V |
| Prąd wentylatora | 0,28 A |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 95 W |
| Natężenie wentylatora | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 94 mm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 92 x 92 x 12 mm |
| Waga produktu | 230,6 g |
| Wysokość produktu | 29,5 mm |
| Szerokość produktu | 94 mm |
| Wydajność | |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 LGA 1851 LGA 1151 (Socket H4) LGA 1150 (Socket H3) LGA 1155 (Socket H2) LGA 1156 (Socket H) LGA 1200 (Socket H5) |
| Prędkość obrotowa (min) | 800 RPM |
| Maksymalny przepływ powietrza | 40 ft³/min |
| Prędkość obrotowa (max) | 3600 RPM |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 2,2 mmH2O |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 17 dB |
| Model | Chłodnica powietrza |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 35,8 dB |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 3600 RPM |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Minimalna prędkość wentylatora | 800 RPM |
| Ciśnienie statyczne wentylatora | 2,2 mmH2O |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Typ łożyska | Łożysko hydrodynamiczne (HDB) |
| Średnica czaszy wentylatora | 9,2 cm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Średni czas wytrzymałości wentylatorów (MTTF) | 40000 h |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba klipsów | 4 |
| Przewody | 4-pin |
| Dołączone śruby | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Wspornik(i) CPU | Tak |
| Liczba śrub | 4 |
| Liczba nakrętek | 4 |
Gwarancja 24 miesiące