Producenci
Akasa Alucia H4 Procesor Chłodnica powietrza 12 cm Czarny, Niebieski 1 szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Kolor produktu | Niebieski Czarny |
| Materiały | Miedź Aluminium |
| Ilość ciepłowodów | 4 |
| Moc | |
| Prąd wentylatora | 0,2 A |
| Natężenie wentylatora | 12 V |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 185 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 25 x 120 mm |
| Waga produktu | 672 g |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 96 mm |
| Głębokość produktu | 154 mm |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 33,1 dB |
| Model | Chłodnica powietrza |
| Minimalna prędkość wentylatora | 500 RPM |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,94 mmH2O |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1200 (Socket H5) LGA 2011 (Socket R) LGA 1151 (Socket H4) LGA 1150 (Socket H3) LGA 2066 LGA 1155 (Socket H2) LGA 1156 (Socket H) Socket AM4 |
| Ilość sztuk | 1 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 40000 h |
| Maksymalny przepływ powietrza | 56,3 ft3/min |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 2000 RPM |
| Typ łożyska | Łożysko hydrodynamiczne (HDB) |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączone pady termiczne | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS07: Substancje drażniące GHS05: Substancje korodujące metale |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z oczami i skórą. Przechowywać z dala od dzieci. Zużyte akcesoria chłodzenia wodnego należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. |
Gwarancja 24 miesiące