Producenci
Akasa Newton CWS Small Form Factor (SFF) Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Radiator dołączony | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Materiały | Aluminium |
| Model | PC |
| Obsługiwany typ płyty głównej | UCFF |
| Kensington Lock | Tak |
| Układ | Small Form Factor (SFF) |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 168,6 mm |
| Wysokość produktu | 55,5 mm |
| Głębokość produktu | 113,2 mm |
| Dane opakowania | |
| Sterownik LED | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Standard VESA | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Wejście audio | Nie |
| Wyjście audio | Nie |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
Gwarancja 24 miesiące