Producenci
Akasa Newton MC Small Form Factor (SFF) Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Obsługiwany typ płyty głównej | UCFF |
| Materiały | Aluminium |
| Boczne okno | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Układ | Small Form Factor (SFF) |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 47 mm |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Wyjście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wejście audio | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu. Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów. |
Gwarancja 24 miesiące