Producenci
Akasa Newton TN Ultra mała obudowa (USFF) Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Boczne okno | Nie |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Układ | Ultra mała obudowa (USFF) |
| Materiały | Aluminium |
| Model | PC |
| Przeznaczenie | Dom/Biuro |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Ilość zatok 2,5 " | 1 |
| Podświetlenie | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Szerokość produktu | 176,6 mm |
| Wysokość produktu | 53 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Standard VESA | Tak |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
| Hot-swap | Nie |
| Liczba obsługiwanych HDD | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
Gwarancja 24 miesiące