Producenci
Akasa Pascal PX Ultra mała obudowa (USFF) Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Ultra mała obudowa (USFF) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Zasilanie HDD |
| Model | PC |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Materiały | Aluminium |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 195,6 mm |
| Głębokość produktu | 214,7 mm |
| Wysokość produktu | 64,6 mm |
| Dane opakowania | |
| Przewody | HDMI USB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów. Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu. |
Gwarancja 24 miesiące