Producenci
Akasa Plato X8 Small Form Factor (SFF) Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Boczne okno | Nie |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Obsługiwany typ płyty głównej | UCFF |
| Przeznaczenie | Dom/Biuro |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Zasilanie HDD |
| Model | PC |
| Materiały | Aluminium |
| Układ | Small Form Factor (SFF) |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 38,5 mm |
| Głębokość produktu | 240 mm |
| Szerokość produktu | 247 mm |
| Dane opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny SATA |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście audio | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Uchwyt VESA w zestawie | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Lokalizacja zasilania | Zewnętrzny |
Gwarancja 24 miesiące