Producenci
Akasa Turing A50 MKII Ultra mała obudowa (USFF) Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | Ultra mała obudowa (USFF) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Materiały | Aluminium |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Model | PC |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Ilość zatok 2,5 " | 1 |
| Przeznaczenie | Dom/Biuro |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 113,5 mm |
| Głębokość produktu | 95 mm |
| Wysokość produktu | 273 mm |
| Nośnik danych | |
| Liczba obsługiwanych HDD | 1 |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5" |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Lokalizacja zasilania | Zewnętrzny |
| Ilość jednostek zasilania | 1 |
Gwarancja 24 miesiące