Producenci
Akasa chłodzenie procesora AK-CC7117EP01 K32, wentylator 92mm PWM (żółty)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Technologia łożysk | Enter |
| Konstrukcja | |
| Materiały | Aluminium |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 326 g |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 30,54 dB |
| Model | Chlodnica/wentylator |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1156 (Socket H) |
| Średnica czaszy wentylatora | 9,2 cm |
| Pozostałe funkcje | |
| Wydajność wentylatora | 56,81 ft3/min |
| Złącze(a) | 4pin PWM |
| Nacisk powietrza | 4,05 mmH2O |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 94,8 x 94,8 x 62,3 mm |
| Moc | 95 W |
| Szybkość obrotowa | 3000 RPM |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Gwarancja 24 miesiące