Producenci
Akcesoria do routerów LANCOM i SD-WAN SDWAN Adapter szeregowy USB RJ45 (61659)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Niebieski |
| Długość kabla | 3 m |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Złącze 2 | Męska |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złączka 1 | USB Typu-A |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Złącze 1 | Męska |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 385 mm |
| Wysokość opakowania | 94 mm |
| Głębokość opakowania | 288 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące