Producenci
Aktówka Rivacase 8135 39,6 cm (15.6") Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Ilość | 1 |
| Typ obudowy | Aktówka |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz, Odporny na zadrapania, Odporny na wstrząsy, Bryzgoszczelny |
| Materiały | Poliester |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 795 g |
| Głębokość produktu | 60 mm |
| Wymiary komory na notebooka | 405 x 285 x 45 mm |
| Wysokość produktu | 285 mm |
| Szerokość produktu | 405 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Gwarancja 24 miesiące