Producenci
Aktywna bariera podczerwieni ACTIVA-7
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Typ mocowania | Ściana |
| Moc | |
| Napięcie | 12 V |
| Zużycie energii | 50 mA |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,75 kg |
| Głębokość produktu | 26 mm |
| Wysokość produktu | 1840 mm |
| Szerokość produktu | 25 mm |
| Ochrona | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Typ przetwornika obrazu | Czujnik podczerwieni |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 55 °C |
Gwarancja 24 miesiące