Producenci
Akumulator 18 V 2 x 2,5 Ah 4511524 EINHELL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Kompatybilność z marką | Einhell |
| Pojemność baterii | 2,5 Ah |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Kolor produktu | Czarny Czerwony |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 181 mm |
| Głębokość opakowania | 84 mm |
| Szerokość opakowania | 110 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 990 g |