Producenci
Akumulator 18/54V DCB547 DEWALT
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Kompatybilność z marką | DeWalt |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość baterii | 8,5 cm |
| Szerokość baterii | 12,5 cm |
| Wysokość baterii | 9 cm |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy