Producenci
Akumulator AGM Europower | EP 17-12 12V / 17Ah
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj baterii | Bezobsługowa, kwasowo-ołowiowa (AGM) |
| Maksymalny prąd ładowania | 5,1 A |
| Napięcie ładowania (praca cykliczna) | 14,4 - 15 V |
| Napięcie ładowania (praca buforowa) | 13,5 - 13,8 V |
| Typ gwintu łączącego | F12 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Pojemność baterii | 17 Ah |
| Czas eksploatacji baterii | 6 - 9 lat(a) |
| Typ produktu | Akumulator |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 166 mm |
| Głębokość produktu | 76 mm |
| Waga produktu | 6,15 kg |
| Szerokość produktu | 181 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucaj akumulatora do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Nie dopuszczaj do zwarcia biegunów akumulatora. Unikaj bezpośredniego kontaktu z elektrolitem, może powodować oparzenia chemiczne. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS06: Substancje toksyczne GHS05: Substancje korodujące metale GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Gwarancja 24 miesiące