Producenci
Akumulator AGM OPTI 12V 65 Ah
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj baterii | VRLA (AGM) |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Materiał obudowy | ABS |
| Kolor produktu | Czarny |
| Czas eksploatacji baterii | 8 lat(a) |
| Maksymalny prąd ładowania | 18 A |
| Maksymalny prąd rozładowania | 600 A |
| Pojemność baterii | 65 Ah |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 347 mm |
| Szerokość produktu | 167 mm |
| Wysokość produktu | 176 mm |
| Waga produktu | 17,6 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące