Producenci
Akumulator DeWalt XR FlexVolt DCB546
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Wskaźnik LED akumulatora | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 6 Ah |
| Kompatybilność z marką | DeWalt |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość baterii | 8,5 cm |
| Głębokość baterii | 12,5 cm |
| Wysokość baterii | 9 cm |
| Waga baterii/akumulatora | 1,08 kg |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zdemontuj ani nie przebijaj akumulatora. Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur ani ognia. Utylizuj zgodnie z lokalnymi regulacjami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące