Producenci
Akumulator Dyno DAB12-110EV AGM 12V 129,8Ah
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj baterii | Akumulator żelowy (AGM) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Czas eksploatacji baterii | 12 lat(a) |
| Pojemność baterii | 129,8 Ah |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 32,8 kg |
| Głębokość produktu | 172 mm |
| Wysokość produktu | 214 mm |
| Szerokość produktu | 330 mm |