Producenci
Akumulator Dyno DGY12-100EV 100Ah 12V
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Napięcie baterii | 12 V |
| Czas eksploatacji baterii | 12 lat(a) |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Pojemność baterii | 100 Ah |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ gwintu łączącego | M6 |
| Rodzaj baterii | Akumulator żelowy (AGM) |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 168 mm |
| Wysokość produktu | 208 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Waga produktu | 28,4 kg |