Producenci
Akumulator FLEXVOLT 18/54V 9,0/3,0Ah DCB547 DEWALT
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Kompatybilność z marką | DeWALT |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Typ produktu | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość baterii | 12,5 cm |
| Głębokość baterii | 8,5 cm |
| Wysokość baterii | 9 cm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur ani ognia. Nie zdemontuj ani nie przebijaj akumulatora. Utylizuj zgodnie z lokalnymi regulacjami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy