Producenci
Akumulator KARCHER 18V 2,5Ah 2.445-034.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Kompatybilność z marką | Kärcher |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Typ produktu | Bateria |
| Pojemność baterii | 2,4 Ah |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość baterii | 13,3 cm |
| Wysokość baterii | 5 cm |
| Szerokość baterii | 8,8 cm |
| Waga baterii/akumulatora | 500 g |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur ani ognia. Utylizuj zgodnie z lokalnymi regulacjami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. Nie zdemontuj ani nie przebijaj akumulatora. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące