Producenci
Akumulator KARCHER 36V 5Ah 2.445-031.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Bateria |
| Napięcie baterii | 36 V |
| Pojemność baterii | 4,8 Ah |
| Kompatybilność z marką | Kärcher |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Waga i rozmiary | |
| Waga baterii/akumulatora | 1,5 kg |
| Głębokość baterii | 13,3 cm |
| Wysokość baterii | 11,8 cm |
| Szerokość baterii | 8,8 cm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur ani ognia. Utylizuj zgodnie z lokalnymi regulacjami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. Nie zdemontuj ani nie przebijaj akumulatora. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące