Producenci
Akumulator KARCHER Battery Power 4/25 do FC,WV,CVH 2.443-002.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 2500 mAh |
| Napięcie baterii | 4,2 V |
| Typ produktu | Bateria |
| Kolor produktu | Szary Czarny |
| Nadaje się do typów odkurzacza | Pionowy odkurzacz |
| Kompatybilność z marką | Kärcher |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 30 mm |
| Głębokość produktu | 97 mm |
| Wysokość produktu | 37 mm |
| Waga produktu | 100 g |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 200 g |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zdemontuj ani nie przebijaj akumulatora. Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur ani ognia. Utylizuj zgodnie z lokalnymi regulacjami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące