Producenci
Akumulator Li-Ion Nitecore typu 18650 (NL1835) 3.6V 2600mAh
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 46 g |
| Długość produktu | 71 mm |
| Średnica baterii | 1,86 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Bateria | |
| Napięcie baterii | 3,6 V |
| Pojemność baterii | 2600 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Typ obsługiwanych baterii | Bateria do ponownego naładowania |
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Rozmiar baterii | 18650 |