Producenci
Akumulator LiFePO4 12V 100 Ah (100A) + LCD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność baterii | 100 Ah |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna/akumulator litowo-jonowy (Li-Ion) |
| Kolor produktu | Aluminium, Szary Biały |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Maksymalny prąd rozładowania | 100 A |
| Napięcie baterii | 12,8 V |
| Liczba cykli | 6000 |
| Czas eksploatacji baterii | 12 lat(a) |
| Maksymalny prąd ładowania | 100 A |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 171 mm |
| Waga produktu | 10 kg |
| Długość produktu | 365 mm |
| Wysokość produktu | 215 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale GHS06: Substancje toksyczne GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z elektrolitem, może powodować oparzenia chemiczne. Nie wyrzucaj akumulatora do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Nie dopuszczaj do zwarcia biegunów akumulatora. |
Gwarancja 24 miesiące