Producenci
Akumulator MPL GLPG 200-12
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność baterii | 200 Ah |
| Napięcie ładowania | 13,6 - 13,8 V |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Żywotność baterii (max) | 10 lat(a) |
| Maksymalny prąd ładowania | 60 A |
| Rodzaj baterii | Kwasowo-ołowiowa |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Typ gwintu łączącego | M8 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 523 mm |
| Wysokość produktu | 220 mm |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Waga produktu | 58,5 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 50 °C |